Mám ráda život – rozhovor s Lucií Bílou o životě a stravování podle Metabolic Balance®

S Lucií Bílou jsem se setkala poprvé v srpnu 2013, kdy se rozhodla na základě doporučení vyzkoušet program Metabolic Balance®. Už tenkrát se jí krásně podařilo přenastavit stravování a zhubnout, ale nemilé životní okolnosti, které jí tenkrát nečekaně vstoupily do života, odvedly na čas její pozornost jiným směrem. Letos jsme se ale opět setkaly a Lucie se rozhodla pro aktualizaci svého původního jídelního Metabolic Balance® plánu. V době našeho rozhovoru (červenec 2019) „jede“ už čtvrtý měsíc na metabolicky vstřícné stravě na plné obrátky a říká, že tento životní styl jí moc vyhovuje.

Lucka je pro nás poradce takovým tím vysněným, ideálním klientem – je totiž velmi pečlivá, důsledná a neuvěřitelně disciplinovaná a díky tomu také sklízí své úspěchy nejen při změně stravy, ale i ve své profesi. Je radost s ní spolupracovat, protože se nikdy nevymlouvá a má chuť a velkou touhu na sobě stále pracovat a podporovat své tělo i zdraví.

Každé setkání s ní je pro mě samotnou vždy velkou inspirací, a proto jsem ji poprosila o rozhovor, abych její přirozenou moudrost a životní postoje mohla zprostředkovat i vám, svým milým klientům. O programu Metabolic Balance® a o životě jsme si povídaly u ní doma, v milovaných Otvovicích, pod stromem na rozkvetlé zahradě. A na konci návštěvy jsem od ní dostala ukázkové salátové okurky, které si sama vypěstovala ve svém malém zahradním skleníku… A byly opravdu vynikající!

CELÝ ROZHOVOR S LUCKOU SI MŮŽETE PŘEČÍST ZDE

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.