Vážení klienti, tyto stránky jsou pro bazén, masáže , kosmetiku a individuální služby cvičení či FITPAINFREE konzultace. V období od 1.7. do 30.8. probíhá v našich prostorech rekonstrukce. Bazén a tělocvična jsou tedy v tomto období mimo provoz. Masáže a kosmetika a další individuální služby probíhají v 5. patře. Objednávejte se prosím přes rezervační systém. Recepce je přes léto mimo provoz. Na emaily odpovídáme průběžně. Mobilní číslo na kterém jsme k zastižení je 793 969 700. 

Zápis do podzimních kurzů plavání dětí probíhá, váš zájem napište na info@cordeus.cz nebo info@bazenborislavka.cz. 

Od 2.9. se těšíme v plném provozu, tak jak jste zvyklí. 

SM systém

Ucelená systém cviků. 

Metoda SM systém

Ucelený systém cviků prováděných se speciálním elastickým lanem, který pracuje komplexně s celým tělem. Protahuje zkrácené svaly a posiluje svaly ochablé, včetně svalů hlubokých, které jsou zásadní pro správné držení a fungování našeho těla. 

Cvičení můžeme využít jako prevenci potíží pohybového aparátu, kompenzaci jednostranného zatížení i jako léčbu již probíhajících problémů - např. bolestí zad, hlavy či velkých kloubů. Jedním z cílů metody je správná chůze, která pak může sama o sobě krásně sloužit jako pohyb pro zdraví.

Metoda je vhodná pro všechny věkové kategorie i těhotné ženy, zátěž lze individuálně přizpůsobovat. 

Počet účastníků v lekci je omezen na 10 osob. Vítáni jsou začátečníci i pokročilí. V případě dotazů neváhejte napsat na ja.kuhnova@gmail.com.

LEKTORKA: JANA KUHNOVÁ